Vážený zákazníku,

 

Dovolujeme se Vám nabídnout produkty firem VODEHNAL A SYN s.r.o. a Havlíček a spol. s.r.o., které se specializují na produkci a prodej brambor a zeleniny. Naše firmy jsou dlouhodobě na českém trhu a nabízíme jen kvalitní zboží.

Brambory zpracováváme pouze čistou pramenitou vodou bez chemické konzervace, které na rozdíl od jiných škrabek neničí vitamíny a minerály obsažené v bramborách a zelenině. Proto si uchovávají svou typickou chuť a vůni. Díky tomuto zpracování jsme obdrželi certifikáty SZIP a HACCP body.

Brambory dodáváme v PE barelech v jakémkoliv množství výhradně bez chemické konzervace (viz. barevná příloha). Dále nabízíme čerstvou a vařenou zeleninu. Toto zboží dodáváme vakuově baleno. Čerstvá zelenina je bez konzervantů, vařená obsahuje konzervační pyrosiřičitany.

Distribuci provádíme každý všední den. Při odběru většího množství lze provést dodávku i   v neděli. Po telefonické dohodě zboží lze odebírat i přímo na provozně v Hulíně.

Brambory se objednávají telefonicky i formou sms ( Příklad: B1 5 kg, datum dodání, místo dodání) vždy 24 hodin předem. Zeleninu je nutno objednat 48 hodin předem dle kódů. Objednávky se přijímají do 14 hodin telefonicky. Ceny jsou závislé na variabilitě trhu. Vždy rádi a ochotně spolupracujeme se zákazníky a vycházíme jim vstříc. Spokojenost našich zákazníků je prioritou.